Tabela IV Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1636
2Świt Szczecin1635
3Włókniarz Kalisz1731
4Kotwica Kołobrzeg1631
5Sokół Kleczew1731
6Bałtyk Gdynia1531
7Lech II Poznań1527
8Polonia Środa1626
9Pogoń II Szczecin1524
10Wda Świecie1622
11Wierzyca Pelplin1619
12Centra Ostrów Wlkp.1616
13Jarota Jarocin1616
14KP Starogard Gdański1614
15GKS Przodkowo1612
16Unia Solec Kujawski1510
17Górnik Konin1610
18Energetyk Gryfino1610

Linki

 • Grają z nami: Lena Lighting S.A.
  04-08-2016, Aktualności

  Miło nam przedstawić kolejną firmę która dołączyła do grona firm wspierających sekcją piłki nożnej Klubu Sportowego Polonia Środa. Firmą tą jest Lena Lighting która została sponsorem premium Akademii Piłkarskiej Polonii Środa.

  LENA LIGHTING S.A. od 27 lat jest  jednym z liderów na rynku oświetlenia w Polsce. W oparciu o 100% polski kapitał projektuje, konstruuje i  produkuje rozwiązania w zakresie profesjonalnych opraw oświetleniowych. Jest jedną z największych firm oraz jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na terenie Wielkopolski, gdzie znajduje się jej siedziba i  zakłady produkcyjne (ŚRODA WIELKOPOLSKA). Spółka od 2005 roku jest notowana na rynku głównym  Giełdy  Papierów  Wartościowych  w  Warszawie.  Rozwijając  eksport do 70 państw świata, osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera eksporterów profesjonalnych opraw oświetleniowych wśród polskich producentów.

  Dział Badań i Rozwoju  Lena Lighting S.A. konstruuje  nowe produkty, wykorzystując najnowsze, światowe rozwiązania technologii LED oraz rozwiązania techniczne z zakresu sterowania oświetleniem. Firma produkuje pełen asortyment oświetlenia architektonicznego, przemysłowego i drogowego oraz szeroki zakres oświetlenia miejsc pracy i oświetlenia narzędziowego. Oprawy oświetleniowe  wyposażone są w zintegrowane energooszczędne panele  LED GO! o wysokich parametrach świetlnych.

  Produkty Lena Lighting znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, w biurach, w budownictwie mieszkaniowym, w budynkach użyteczności publicznej, jak również w infrastrukturze - jako oświetlenie dróg, autostrad, parkingów.

  Rodzaj oświetlenia i jego rozmieszczenie wymaga odpowiedniego doboru w procesie projektowym.  Każdemu z pomieszczeń  stawiane są inne wymagania dotyczące oświetlenia, dlatego tak ważne jest ich dopasowanie. Inżynierowie pracujący w biurze projektowym Lena Lighting S.A. przygotują projekt, spełniający wszelkie normy zupełnie za darmo. Klient może skupić się  wyłącznie na estetyce i wrażeniach wizualnych.

  Lena Lighting przywiązuje ogromną wagę do budowania trwałych relacji  z klientami.  Jest blisko, dostarcza produkty i usługi jak najlepiej spełniające ich oczekiwania. Jej przewagą jest gwarancja jakości produktu i obsługi – zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu. Już od 27 lat  oprawy oświetleniowe marki Lena Lighting to zakupy bez ryzyka. Chlubą Lena Lighting S.A. jest laboratorium pomiarowe i wiarygodność co do parametrów technicznych oraz zgodność z normami i standardami. Jej atutami są krótkie terminy dostaw i stała dostępność towaru, oraz gwarancja oszczędności.

  Produkty Lena Lighting S.A. można kupić w sieci dystrybucji  (hurtowniach elektrycznych) na terenie całego kraju.

  Lena Lighting z przyjemnością angażuje się w inicjatywy wspierające lokalną społeczność, a w szczególności dzieci i młodzież. „Trzymamy kciuki za sukcesy młodych sportowców i jesteśmy przekonani, że uprawianie sportu nie tylko pozwoli im na osiągnięcie wymarzonych wyników, ale również pozytywnie ukształtuje ich charakter i pozwoli nawiązać wartościowe przyjaźnie.”

   

  Lena Lighting S.A.

  ul. Kórnicka 52

  63-000 Środa Wielkopolska

  Tel. 61 286 03 00

  www.lenalighting.pl

« powrót

Ostatnie spotkanie

Bałtyk Gdynia 4:1 Polonia Środa
Niedziela, 19 Listopad 2017 , Gdynia

Następne spotkanie

Polonia Środa -:- Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017, 12:00 , Środa Wlkp.
Dołącz do Kibiców Polonii!