Tabela IV Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin716
2Elana Toruń715
3Bałtyk Gdynia715
4Wda Świecie713
5Pogoń II Szczecin713
6Polonia Środa713
7Kotwica Kołobrzeg713
8Sokół Kleczew713
9KP Starogard Gdański710
10Lech II Poznań610
11Wierzyca Pelplin79
12Włókniarz Kalisz68
13Centra Ostrów Wlkp.76
14Energetyk Gryfino75
15Jarota Jarocin74
16Unia Solec Kujawski73
17Górnik Konin73
18GKS Przodkowo73

Linki

 • Grają z nami: Lena Lighting S.A.
  04-08-2016, Aktualności

  Miło nam przedstawić kolejną firmę która dołączyła do grona firm wspierających sekcją piłki nożnej Klubu Sportowego Polonia Środa. Firmą tą jest Lena Lighting która została sponsorem premium Akademii Piłkarskiej Polonii Środa.

  LENA LIGHTING S.A. od 27 lat jest  jednym z liderów na rynku oświetlenia w Polsce. W oparciu o 100% polski kapitał projektuje, konstruuje i  produkuje rozwiązania w zakresie profesjonalnych opraw oświetleniowych. Jest jedną z największych firm oraz jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na terenie Wielkopolski, gdzie znajduje się jej siedziba i  zakłady produkcyjne (ŚRODA WIELKOPOLSKA). Spółka od 2005 roku jest notowana na rynku głównym  Giełdy  Papierów  Wartościowych  w  Warszawie.  Rozwijając  eksport do 70 państw świata, osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera eksporterów profesjonalnych opraw oświetleniowych wśród polskich producentów.

  Dział Badań i Rozwoju  Lena Lighting S.A. konstruuje  nowe produkty, wykorzystując najnowsze, światowe rozwiązania technologii LED oraz rozwiązania techniczne z zakresu sterowania oświetleniem. Firma produkuje pełen asortyment oświetlenia architektonicznego, przemysłowego i drogowego oraz szeroki zakres oświetlenia miejsc pracy i oświetlenia narzędziowego. Oprawy oświetleniowe  wyposażone są w zintegrowane energooszczędne panele  LED GO! o wysokich parametrach świetlnych.

  Produkty Lena Lighting znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, w biurach, w budownictwie mieszkaniowym, w budynkach użyteczności publicznej, jak również w infrastrukturze - jako oświetlenie dróg, autostrad, parkingów.

  Rodzaj oświetlenia i jego rozmieszczenie wymaga odpowiedniego doboru w procesie projektowym.  Każdemu z pomieszczeń  stawiane są inne wymagania dotyczące oświetlenia, dlatego tak ważne jest ich dopasowanie. Inżynierowie pracujący w biurze projektowym Lena Lighting S.A. przygotują projekt, spełniający wszelkie normy zupełnie za darmo. Klient może skupić się  wyłącznie na estetyce i wrażeniach wizualnych.

  Lena Lighting przywiązuje ogromną wagę do budowania trwałych relacji  z klientami.  Jest blisko, dostarcza produkty i usługi jak najlepiej spełniające ich oczekiwania. Jej przewagą jest gwarancja jakości produktu i obsługi – zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu. Już od 27 lat  oprawy oświetleniowe marki Lena Lighting to zakupy bez ryzyka. Chlubą Lena Lighting S.A. jest laboratorium pomiarowe i wiarygodność co do parametrów technicznych oraz zgodność z normami i standardami. Jej atutami są krótkie terminy dostaw i stała dostępność towaru, oraz gwarancja oszczędności.

  Produkty Lena Lighting S.A. można kupić w sieci dystrybucji  (hurtowniach elektrycznych) na terenie całego kraju.

  Lena Lighting z przyjemnością angażuje się w inicjatywy wspierające lokalną społeczność, a w szczególności dzieci i młodzież. „Trzymamy kciuki za sukcesy młodych sportowców i jesteśmy przekonani, że uprawianie sportu nie tylko pozwoli im na osiągnięcie wymarzonych wyników, ale również pozytywnie ukształtuje ich charakter i pozwoli nawiązać wartościowe przyjaźnie.”

   

  Lena Lighting S.A.

  ul. Kórnicka 52

  63-000 Środa Wielkopolska

  Tel. 61 286 03 00

  www.lenalighting.pl

« powrót

Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 5:2 Górnik Konin
Sobota, 16 Wrzesień 2017 , Środa Wielkopolska

Następne spotkanie

Wda Świecie -:- Polonia Środa
Sobota, 23 Wrzesień 2017, 16:00 , Świecie
Dołącz do Kibiców Polonii!