Tabela IV Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1737
2Świt Szczecin1736
3Bałtyk Gdynia1735
4Kotwica Kołobrzeg1732
5Włókniarz Kalisz1731
6Sokół Kleczew1731
7Lech II Poznań1729
8Polonia Środa1727
9Pogoń II Szczecin1725
10Wda Świecie1722
11Wierzyca Pelplin1722
12Centra Ostrów Wlkp.1719
13Jarota Jarocin1717
14KP Starogard Gdański1715
15GKS Przodkowo1713
16Unia Solec Kujawski1712
17Energetyk Gryfino1711
18Górnik Konin1710

Linki

 • Grają z nami: Lena Lighting S.A.
  04-08-2016, Aktualności

  Miło nam przedstawić kolejną firmę która dołączyła do grona firm wspierających sekcją piłki nożnej Klubu Sportowego Polonia Środa. Firmą tą jest Lena Lighting która została sponsorem premium Akademii Piłkarskiej Polonii Środa.

  LENA LIGHTING S.A. od 27 lat jest  jednym z liderów na rynku oświetlenia w Polsce. W oparciu o 100% polski kapitał projektuje, konstruuje i  produkuje rozwiązania w zakresie profesjonalnych opraw oświetleniowych. Jest jedną z największych firm oraz jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na terenie Wielkopolski, gdzie znajduje się jej siedziba i  zakłady produkcyjne (ŚRODA WIELKOPOLSKA). Spółka od 2005 roku jest notowana na rynku głównym  Giełdy  Papierów  Wartościowych  w  Warszawie.  Rozwijając  eksport do 70 państw świata, osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera eksporterów profesjonalnych opraw oświetleniowych wśród polskich producentów.

  Dział Badań i Rozwoju  Lena Lighting S.A. konstruuje  nowe produkty, wykorzystując najnowsze, światowe rozwiązania technologii LED oraz rozwiązania techniczne z zakresu sterowania oświetleniem. Firma produkuje pełen asortyment oświetlenia architektonicznego, przemysłowego i drogowego oraz szeroki zakres oświetlenia miejsc pracy i oświetlenia narzędziowego. Oprawy oświetleniowe  wyposażone są w zintegrowane energooszczędne panele  LED GO! o wysokich parametrach świetlnych.

  Produkty Lena Lighting znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, w biurach, w budownictwie mieszkaniowym, w budynkach użyteczności publicznej, jak również w infrastrukturze - jako oświetlenie dróg, autostrad, parkingów.

  Rodzaj oświetlenia i jego rozmieszczenie wymaga odpowiedniego doboru w procesie projektowym.  Każdemu z pomieszczeń  stawiane są inne wymagania dotyczące oświetlenia, dlatego tak ważne jest ich dopasowanie. Inżynierowie pracujący w biurze projektowym Lena Lighting S.A. przygotują projekt, spełniający wszelkie normy zupełnie za darmo. Klient może skupić się  wyłącznie na estetyce i wrażeniach wizualnych.

  Lena Lighting przywiązuje ogromną wagę do budowania trwałych relacji  z klientami.  Jest blisko, dostarcza produkty i usługi jak najlepiej spełniające ich oczekiwania. Jej przewagą jest gwarancja jakości produktu i obsługi – zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu. Już od 27 lat  oprawy oświetleniowe marki Lena Lighting to zakupy bez ryzyka. Chlubą Lena Lighting S.A. jest laboratorium pomiarowe i wiarygodność co do parametrów technicznych oraz zgodność z normami i standardami. Jej atutami są krótkie terminy dostaw i stała dostępność towaru, oraz gwarancja oszczędności.

  Produkty Lena Lighting S.A. można kupić w sieci dystrybucji  (hurtowniach elektrycznych) na terenie całego kraju.

  Lena Lighting z przyjemnością angażuje się w inicjatywy wspierające lokalną społeczność, a w szczególności dzieci i młodzież. „Trzymamy kciuki za sukcesy młodych sportowców i jesteśmy przekonani, że uprawianie sportu nie tylko pozwoli im na osiągnięcie wymarzonych wyników, ale również pozytywnie ukształtuje ich charakter i pozwoli nawiązać wartościowe przyjaźnie.”

   

  Lena Lighting S.A.

  ul. Kórnicka 52

  63-000 Środa Wielkopolska

  Tel. 61 286 03 00

  www.lenalighting.pl

« powrót

Ostatnie spotkanie

Jarota Jarocin -:- Polonia Środa
środa, 18 Kwiecień 2018 , Jarocin
Dołącz do Kibiców Polonii!